Tréner Košíc Ihnačák oslávil päťdesiatku na ľade - Fotografia č.6 | Nový Čas

Bemaco HC 46... - Bemaco HC 46 Bardejov (oficiálna stránka)

Jaroslav Kristek - Fotka 1 z 8 - SITA.sk

Alexandr Hylák: „Máme na to, aby sme v Bratislave finále ukončili“

Košice siedmimi gólmi zmrazili domácu Nitru, vicemajster sa ujal vedenia v  sérii | Športky.sk
Košice siedmimi gólmi zmrazili domácu Nitru, vicemajster sa ujal vedenia v sérii | Športky.sk

Košice si proti Žiline pripísali ďalší triumf: Päťgólové hody v prvej  tretine | Športky.sk
Košice si proti Žiline pripísali ďalší triumf: Päťgólové hody v prvej tretine | Športky.sk

Hokej: S Prešovom prehrali šiestaci, siedmaci, ôsmaci i deviataci | Šport |  Články | AHOJ.TV
Hokej: S Prešovom prehrali šiestaci, siedmaci, ôsmaci i deviataci | Šport | Články | AHOJ.TV

Staňa sa teší na košických fanúšikov i čas strávený s rodinou

44.kolo Tipos extraligy tipuje Vladimír Urban | HokejPortal.sk

Slovan získal obrancu Kozáka z MHC Mountfield Martin | Športky.sk

V českej hokejovej lige odštartovala finálová séria: Slovenskí kamoši si to  rozdajú o titul! | Nový Čas
V českej hokejovej lige odštartovala finálová séria: Slovenskí kamoši si to rozdajú o titul! | Nový Čas

Ďalší Slovák v Irtyši Pavlodar, Kazašský klub doplní Patrik Svitana |  Športky.sk
Ďalší Slovák v Irtyši Pavlodar, Kazašský klub doplní Patrik Svitana | Športky.sk

Menšie zmeny v programe extraligy

HC Košice (oficiálna stránka) - Martin Štrbák | Facebook

gmitter
gmitter

Košice vydreli triumf v Žiline, Hylak v závere zneškodnil trestné  strieľanie | Športky.sk
Košice vydreli triumf v Žiline, Hylak v závere zneškodnil trestné strieľanie | Športky.sk

35. kolo extraligy: Košice víťazne, Zvolen s prehrou | HockeySlovakia.sk -  oficiálny web slovenského hokeja
35. kolo extraligy: Košice víťazne, Zvolen s prehrou | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Cieľ splnený hneď na prvý pokus | HC SLOVAN Bratislava

Dušan Pašek ml. reaguje na obvinenia, uvádza šokujúce informácie

Košický kapitán Peter Bartoš nestráca chuť na ďalšie tituly

Bardejovčan Fajčák: Máme mužstvo na najvyššiu súťaž | HokejPortal.sk

HC Košice (oficiálna stránka) - Stav štvťfinálového zápolenia s Popradom je  3:3. Už zajtra sa rozhodne o víťazovi dramatickej série. Vstupenky, vrátane  rodinných balíčkov, sú na rozhodujúci zajtrajší zápas v Steel aréne
HC Košice (oficiálna stránka) - Stav štvťfinálového zápolenia s Popradom je 3:3. Už zajtra sa rozhodne o víťazovi dramatickej série. Vstupenky, vrátane rodinných balíčkov, sú na rozhodujúci zajtrajší zápas v Steel aréne

Pri Laborci sa rozpúta hokejový boj o tretie miesto | SPORTNET

Fotogaléria - FOTO: Druhý zápas doma barani prehrali, Košice majú mečbal |  bbonline.sk
Fotogaléria - FOTO: Druhý zápas doma barani prehrali, Košice majú mečbal | bbonline.sk