Home

rezident Trstina krutosť slovan pohár víťazov pohárov jahoda nastavenie Bude

Repete po 30 rokoch? Slovan spoznal možného súpera pre 2. predkolo - Šport  - Futbal - Európske poháre - Športweb
Repete po 30 rokoch? Slovan spoznal možného súpera pre 2. predkolo - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Najväčší úspech československého klubového futbalu: Slovan pred 50 rokmi  vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou | 4
Najväčší úspech československého klubového futbalu: Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou | 4

Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou, Bratislavský  kuriér
Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou, Bratislavský kuriér

Bratislavu čakajú veľké oslavy: Storočný Slovan predstaví aj Pohár víťazov  pohárov | Športky.sk
Bratislavu čakajú veľké oslavy: Storočný Slovan predstaví aj Pohár víťazov pohárov | Športky.sk

Slovan vyhral pohár. Z pokutového kopu rozhodol Weiss - Ostatné - Futbal -  Športweb
Slovan vyhral pohár. Z pokutového kopu rozhodol Weiss - Ostatné - Futbal - Športweb

Víťaz PVP 1969 :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového  klubu
Víťaz PVP 1969 :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Triumf Slovana v Pohári víťazov pohárov bude po 51 rokoch opätovne na  obrazovkách RTVS - Bratislavský Večerník ❤️
Triumf Slovana v Pohári víťazov pohárov bude po 51 rokoch opätovne na obrazovkách RTVS - Bratislavský Večerník ❤️

Výnimočná generácia, ktorú režim uväznil doma. Aj preto Slovan vo finále  zdolal Barcelonu
Výnimočná generácia, ktorú režim uväznil doma. Aj preto Slovan vo finále zdolal Barcelonu

Twitter 上的 ŠK Slovan Bratislava:"ŠK Slovan Bratislava presne pred 50 rokmi  zdolal slávnu @FCBarcelona a vyhral Pohár víťazov pohárov. @UEFAcom  https://t.co/2xpE83yFXl" / Twitter
Twitter 上的 ŠK Slovan Bratislava:"ŠK Slovan Bratislava presne pred 50 rokmi zdolal slávnu @FCBarcelona a vyhral Pohár víťazov pohárov. @UEFAcom https://t.co/2xpE83yFXl" / Twitter

Slovan si pripomenie trofej, ktorú získal po víťazstve nad Barcelonou |  SPORTNET
Slovan si pripomenie trofej, ktorú získal po víťazstve nad Barcelonou | SPORTNET

Tam, kde padla Barcelona. Slovan sa vracia na miesto činu - Šport - Futbal  - Európske poháre - Športweb
Tam, kde padla Barcelona. Slovan sa vracia na miesto činu - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

UNIKÁTNE FOTKY: Slovan senzačne zdolal Barcelonu vo finále v roku 1969

Bazilej je v kríze a švajčiarsky novinár vysvetľuje prečo. Ako vníma  slovenský futbal a akú šancu dáva Slovanu? - Šport - Futbal - Európske  poháre - Športweb
Bazilej je v kríze a švajčiarsky novinár vysvetľuje prečo. Ako vníma slovenský futbal a akú šancu dáva Slovanu? - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Galéria k článku: Keď Slovan šokoval slávnu Barcelonu: Legendárne slová  trénera, ktoré sa do bodky splnili! - fotografia 1/10 | Sportky
Galéria k článku: Keď Slovan šokoval slávnu Barcelonu: Legendárne slová trénera, ktoré sa do bodky splnili! - fotografia 1/10 | Sportky

Dojímavé spomienky: Legendy Slovana hladkali výnimočnú trofej PVP | Nový Čas

ŠK Slovan Bratislava oslavuje 103. narodeniny :: ŠK Slovan Bratislava -  oficiálna www stránka futbalového klubu
ŠK Slovan Bratislava oslavuje 103. narodeniny :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu