Home

z druhej ruky objav diktát goly slovensko dansko video časť tryska Detinský

SLOVENSKO VS DÁNSKO SÚBOJ O ŠTVRŤFINÁLE !! MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2022  (SK KOMENTÁR) - YouTube
SLOVENSKO VS DÁNSKO SÚBOJ O ŠTVRŤFINÁLE !! MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2022 (SK KOMENTÁR) - YouTube

Slovensko Dánsko hokej MS v hokeji 2022 online dnes

VIDEO Skvelý defenzívny výkon Nemecka slávil úspech: Dáni nedokázali  streliť ani jeden gól! | Športky.sk
VIDEO Skvelý defenzívny výkon Nemecka slávil úspech: Dáni nedokázali streliť ani jeden gól! | Športky.sk

MS 2022 v hokeji online: Slovensko - Dánsko - Správy RTVS

Slovensko vs Dánsko || 7:1|| Góly Tomáša Tatara || Majstrovstvá sveta 2022  - YouTube
Slovensko vs Dánsko || 7:1|| Góly Tomáša Tatara || Majstrovstvá sveta 2022 - YouTube

MS v hokeji 2021: Rusko zdolalo Dánsko, brankár Samonov nepustil ani gól ( video+foto) - SITA.sk

Gól v utkání Slovensko – Dánsko: Rosandič - 4:0 (33. min.) – ČT sport –  Česká televize
Gól v utkání Slovensko – Dánsko: Rosandič - 4:0 (33. min.) – ČT sport – Česká televize

MS v hokeji 2021: Dánsko zdolalo Bielorusko, v tretej tretine strelilo  štyri góly (video+foto) - SITA.sk
MS v hokeji 2021: Dánsko zdolalo Bielorusko, v tretej tretine strelilo štyri góly (video+foto) - SITA.sk

MS v hokeji 2022 - hokej dnes Slovensko - Dánsko 7:1 / highlighty | Šport.sk

MS v hokeji 2022 - Slovensko - Dánsko - predstavenie súpera | Šport.sk

Tatar zariadil Slovákom postup do štvrťfinále

MS v hokeji 2021: Slovensko - Dánsko 2:0 (VIDEO) | 7sport.sk

Gól v utkání Slovensko - Dánsko: Marinčin - 1:0 (40. min.) – ČT sport –  Česká televize
Gól v utkání Slovensko - Dánsko: Marinčin - 1:0 (40. min.) – ČT sport – Česká televize

ONLINE MS 2021: SLOVENSKO vs DÁNSKO

MS v hokeji 2022: Slovensko zničilo Dánsko 7:1 a postúpilo do štvrťfinále.  Tatar a Regenda dvojgóloví (video+foto) - SITA.sk
MS v hokeji 2022: Slovensko zničilo Dánsko 7:1 a postúpilo do štvrťfinále. Tatar a Regenda dvojgóloví (video+foto) - SITA.sk